• Kosmiczny tydzień w przedszkolu!

• W minionym tygodniu w naszym przedszkolu panowała bardzo "nieziemska" atmosfera. W ramach zajęć o tematyce "kosmicznej" przedszkolaki poznały wiele nowych zagadnień. Dzieci miały okazję dowiedzieć się, co to jest przestrzeń kosmiczna, kto to jest astronauta, ile jest planet, jak wyglądają gwiazdy. Zastanawiały się też, czy ufoludki naprawdę istnieją i czy możemy ich spotkać. Przez cały tydzień dzieci uczestniczyły w ciekawych zajęciach, wykonując prace plastyczno- techniczne, min. rakiety i statki kosmiczne, a pracując w grupach stworzyły własne układy słoneczne. Przy tej okazji poznaliśmy również nową literkę- P- jak planety. Dla wszystkich była to bardzo ciekawa przygoda z kosmosem.

• MAKIETY

• Uczniowie i uczennice klasy 3 pokazali swoje kreatywne umiejętności, tworząc mini makiety!

Większość z nich to scenerie zimowe, ale nie zabrakło też fabryki cukierków, plaż czy boisk. To niesamowite, jak wiele różnorodności i pomysłowości mogą wprowadzić do swoich projektów mali artyści!

Po więcej zdjęć zapraszamy do naszej GALERII.

• Sporty zimowe bez śniegu?

• Dla nas to nie problem - sami wykonaliśmy narty, na których później jeździliśmy w duchu zdrowej rywalizacji i świetnej zabawy. A sztafeta z kijami do hokeja dostarczyła takich emocji, że słychać nas było nie tylko w przedszkolu! Na wyciszenie kilka matematycznych zadań tekstowych oczywiście z wykorzystaniem zabawek.

​​​​​​​Po więcej zdjęć zapraszamy do naszej GALERII.

• BAL KARNAWAŁOWY 🎭🎉💃🕺🪩

• Dziś świetnie bawiliśmy się razem ze Szkoła Podstawowa im.Kazimierza Górskiego w Czaplinku! Nasza placówka ożyła kolorami, muzyką i zabawą podczas fantastycznego balu karnawałowego!

Przedszkolaki, uczniowie i nauczyciele wcielili się w różnorodne postaci, prezentując kreatywne i pomysłowe kostiumy. Dekoracje sali rozbłysły kolorami, tworząc magiczną atmosferę godną największych karnawałowych przyjęć.

Na parkiecie rozbrzmiewały radosne dźwięki, a uczestnicy w rytmie muzyki prezentowali swoje taneczne umiejętności.

Był to dzień pełen uśmiechów, radości i niezapomnianych chwil, które na pewno na długo pozostaną w naszej pamięci!

Po więcej zdjęć z tego wydarzenia zapraszemy do naszej GALERII!

• REKRUTACJA do oddziałów przedszkolnych

• Już 19 lutego rusza rekrutacja do oddziałów przedszkolnych!

Zapraszamy do zapoznania się z informacji na temat naszej placówki!

Nasza placówka jest przystosowana do potrzeb maluchów. Do dyspozycji oddziałów przedszkolnych jest cały parter. Dzieci objęte są opieką pedagoga, psychologa i logopedy. Uczą się języka angielskiego. Mogą korzystać z dużego placu zabaw. Dodatkowo za niewielką opłatą mogą uczęszczać na zajęcia taneczne i piłkę nożną. Dodatkowo dzieci będą wspierane przez naszych specjalistów w gabinecie integracji sensorycznej, który wciąż udoskonalamy!

Zadania w przedszkolu realizujemy w atmosferze szacunku i akceptacji. W naszym przedszkolu swoje miejsce znajdą dzieci z różnymi potrzebami edukacyjnymi. Wszystkie przedszkolaki włączamy w uroczystości szkolne, wycieczki, festyny, konkursy, występy artystyczne. Rodzice mogą to obserwować na bieżąco w mediach społecznościowych.

W każdej grupie wychowawcę wspiera pomoc nauczyciela oraz nauczyciel współorganizujący proces kształcenia.

Jeśli Państwo lubią kameralne szkoły, to zapraszamy do nas. Spokój, duża przestrzeń, sala gimnastyczna, plac zabaw, a przede wszystkim odpowiednia kadra stworzą dla Państwa dzieci odpowiednie warunki do wszechstronnego rozwoju i zabawy.

Jest to niewątpliwie odpowiednie miejsce dla Państwa dziecka!