• Instrukcja logowania do e-dziennika.

• Aby rozpocząć korzystanie z dziennika i zobaczyć informacje o swoim dziecku należy:

1. W wyszukiwarce wpisać adres dziennika elektronicznego:  https://uonetplus.vulcan.net.pl/gorakalwaria lub korzystać z tego linka

2. Kliknąć przycisk Załóż konto, a następnie wpisać adres e-mail, który podany został wychowawcy.

3. Zaznaczyć opcję Nie jestem robotem i kliknąć przycisk Wyślij wiadomość.

4. Sprawdzić skrzynkę swojej poczty elektronicznej. Przeczytać wiadomość i kliknąć link podany w treści, aby nadać własne hasło (wiadomość może być w folderze SPAM lub INNE).

5. Wprowadzić nowe hasło, którym będziecie się Państwo posługiwać. Zaznaczyć opcję Nie jestem robotem i kliknąć przycisk Ustaw nowe hasło.

6. Od tego momentu można logować się do systemu, korzystając z adresu e-mail i ustalonego przez siebie hasła.

7. Przeglądamy informacje o swoim dziecku, otwierając poszczególne zakładki. Informacja na temat poruszania się w programie znajduje się na zakładce Pomoc.