• REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLA i KLASY 1!

Link do zakładki ze szczegółowymi informacjami: REKRUTACJA.

Rodzice pracujący lub studiujący w trybie dziennych zobowiązani są do dostarczenia ZAŚWIADCZENIA     od pracodawcy lub uczelni.

W zakładce znajdują się dokumenty, które należy przeanalizować i wypełnić, zgodnie z Państwa sytuacją.

REKRUTACJA do oddziałów przedszkolnych w Cendrowicach na rok szkolny 2024/2025 odbędzie się drogą elektroniczną.

Instrukcja:

- wejdź na : https://naborp-kandydat.vulcan.net.pl/gorakalwaria

- wypełnij wniosek ( od 19.02.2024 do 15.03.2024)

- podpisz

- dostarcz do szkoły wraz z potrzebnymi oświadczeniami

• Witamy w szkole !

•  „Moja szkoła - mój drugi dom”

Nasza szkoła jest wspólnotą opartą na zasadzie

partnerstwa, przyjaźni, szacunku i wzajemnej pomocy,

a także zaangażowaniu uczniów, rodziców i jej pracowników

w kształtowanie jej wizerunku.

Zapraszamy do obejrzenia filmu o naszej placówce.

• Najnowsze

• DZIEŃ KOBIET w szkole i przedszkolu :)

Tego dnia nasze "małe" kobietki były obsypywane kwiatami oraz prezentami przez naszych "małych" mężczyzn... Zarówno u jednych, jak i u drugich wywołało to radość, a ten dzień stał się dniem bardzo wyjątkowy. Jescze raz chcemy wszystkim dziewczętom, kobietom życzyć wszystkiego co najlepsze, spełnienia marzeń i uśmiechu, który będzie każdej z nas towarzyszył na codzień... A ten dzień możemy powspominać oglądając fotorelacje :)

• KONKURS RECYTATORSKI

Konkurs recytatorski to dla niejednej osoby duże wyzwanie i ogromne emocje! Dla niejednej osoby to pokonanie swojej nieśmiałości! A mimo to nasi uczniowie dali radę! Odważnie wychodzili na scenę, przedstawiali się i z uśmiechem prezentowali wybrane utwory. Z ogromnym zachwytem obserwowaliśmy jak rozwijają swoje umiejętności, a dowodem była idelana cisza w trakcie występów i ogromne brawa po każdym z nich. Jesteśmy ze wszystkich uczestników bardzo dumni!

• ROBOTY!

Trzecioklasiści w tym tygodniu stworzyli swoje własne roboty! Wykorzystali do tego różnorodne materiały, a przede wszystkim własną wyobraźnię i kreatywność. Podczas zajęć każdy pracował z wielkim entuzjazmem i zaangażowaniem.

Efekty ich pracy można obejrzeć w naszej GALERII.

• Kosmiczny tydzień w przedszkolu!

W minionym tygodniu w naszym przedszkolu panowała bardzo "nieziemska" atmosfera. W ramach zajęć o tematyce "kosmicznej" przedszkolaki poznały wiele nowych zagadnień. Dzieci miały okazję dowiedzieć się, co to jest przestrzeń kosmiczna, kto to jest astronauta, ile jest planet, jak wyglądają gwiazdy. Zastanawiały się też, czy ufoludki naprawdę istnieją i czy możemy ich spotkać. Przez cały tydzień dzieci uczestniczyły w ciekawych zajęciach, wykonując prace plastyczno- techniczne, min. rakiety i statki kosmiczne, a pracując w grupach stworzyły własne układy słoneczne. Przy tej okazji poznaliśmy również nową literkę- P- jak planety. Dla wszystkich była to bardzo ciekawa przygoda z kosmosem.

• MAKIETY

Uczniowie i uczennice klasy 3 pokazali swoje kreatywne umiejętności, tworząc mini makiety!

Większość z nich to scenerie zimowe, ale nie zabrakło też fabryki cukierków, plaż czy boisk. To niesamowite, jak wiele różnorodności i pomysłowości mogą wprowadzić do swoich projektów mali artyści!

Po więcej zdjęć zapraszamy do naszej GALERII.